Vieringen

 

Zaterdag 16 februari:

17.30 u. in St.-Amandus

Herdenkingsviering vanuit de geloofsgemeenschap voor mevrouw Simonne Plovie, echtgenote van de heer Camille Dewitte.

Lector: Dorine Doom.

Vormeling-acolieten: Britt Leclaire en Kjell.

Communiebedelers: Maarten Huvaere en Dorine Doom.

IPT-lid: Maarten Huvaere.

18.30 u. in St.-Joris

Gezongen eucharistieviering voor overleden man (P.L.)

Tevens een eucharistieviering voor een te bekomen gunst.

Vormeling-acoliet: Pierre Vanhaverbeke.

 

Zondag 17 februari:

09.30 u. in St.-Amandus

Gezongen eucharistieviering voor overleden echtpaar M.V. + M.W.

Lector: Kristof Mulier.

Vormeling-acoliet: Rune Van Belleghem.

Communiebedelers: Rita Redant en Kristof Mulier.

IPT-lid: Rita Redant.

11.00 u. in St.-Jan

Jaarmis voor een overleden echtgenoot (A.D.).

Lector: Tom Marchand.

Vormeling-acolieten: Tristan Van Walleghem en Fleur Vancauwenberghe.

 

Maandag 18 februari:

08.00 u. in het klooster

Woord- en Communieviering.

 

Dinsdag 19 februari:

08.00 u. in het klooster

Gezongen eucharistieviering.

 

Woensdag 20 februari:

08.00 u. in het klooster

Woord- en Communieviering.

 

Donderdag 21 februari:

08.00 u. in het klooster

Woord- en Communieviering ter intentie van V.DW.

 

Vrijdag 22 februari:

08.00 u. in het klooster

Woord- en Communieviering.

 

Zaterdag 23 februari:

16.45 u. in St.-Amandus

Interparochiale ouderavond rond de 1ste Communie.

17.30 u. in St.-Amandus

Tweede instapviering voor onze aanstaande Eerste Communicanten en hun families.

Lector: Rita Patteeuw.

Communiebedelers: Nelly Dekeyzer en Rita Patteeuw.

IPT-lid: Rita Patteeuw.

18.30 u. in St.-Joris

Gezongen eucharistieviering uit dankbaarheid (N.L.).

 

Zondag 24 februari:

09.30 u. in St.-Amandus

Jaarmis voor de heer en mevrouw Michel Schoonbaert - Angèle Debouck.

Lector: Mireille Knockaert.

Vormeling-acoliet: Sara Beernaert.

Communiebedelers: Christiane Dewit en Mireille Knockaert.

IPT-lid: Dirk Vanduynslager.

11.00 u. in St.-Jan

Gezongen viering ter ere van Sint-Christoffel.

Lector: Johan Verfaillie.

Vormeling-acolieten: Lennert Verhelle en Lars Buffel.

11.00 u. in St.-Amandus

Doopsel van Isaak Dezutter Van Hootegem, zoontje van Fenja Dezutter en Ann-Katrijn Van Hootegem.

12.00 u. in St.-Amandus

Doopsel van Alice Storme, dochtertje van Dries Storme en Sharon Martens.

14.00 u. in St.-Jan

Doopsel van  Julot Vandevyvere, zoontje van Glen Vandevyvere en Charlyn Dejonckheere.

15.00 u. in St.-Joris

Doopsel van Gauthier Devlieghere, zoontje van Xavier Devlieghere en Abigail Ferdinande.